Partnerzy

Polskiej Sieci Taxi

Cooltura Taxi Bialystokwww.coolturataxi.pl
tel. (85) 74 646 46
Radio Taxi Zrzeszenie Bydgoszczwww.1-9622.pl
tel. (52) 19 622
Super Hallo Taxi Gdanskwww.superhallo.pl
tel. (58) 191 91
City Taxi Katowicewww.citytaxi.katowice.pl
tel. (32) 3000 000
Radio Taxi Alfa Kielcetaxialfa.pl/
tel. (41) 3 444 444
Radio Taxi Wawel Krakowwww.waweltaxi.pl
tel. (12) 3 888 888 tel. (12) 19 666
Radio Taxi Czworki Lublinwww.taxilublin.pl
tel. (81) 44 444 44
Green Cab Taxi Lodzwww.green-cab.pl
tel. (42) 233 63 33
Elf Taxi Olsztynwww.taxiolsztyn.com.pl
tel. (89) 19 622
Radio Taxi 919 Opoleradiotaxi919.opole.pl
tel. (77) 457 38 00 | 1-919-1 | 601 500 919
Euro Taxi Poznanwww.euro-taxi.com.pl
tel. (61) 8 111 111
Super Radio Taxi Rzeszowwww.supertaxi9622.pl
tel. (17) 19 622
Air Taxi Szczecintaxiszczecin.com.pl
tel. (91) 313 13 33
SawaTaxi Warszawasawataxi.pl
tel. (22) 6 44 44 44
Taxi Blues Wroclawwww.taxiblues.pl
tel. (71) 19 661

Czym jest Polska Sieć Taxi?

Polska Sieć Taxi to innowacyjna usługa polegająca na zamawianiu taxi przez Twój Smartfon. Zainstaluj aplikację i zamawiaj taksówki w każdym miejscu w Polsce. Śledź lokalizację kierowców na swoim ekranie w telefonie.

PST

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

f
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę